LubriSynHA+

Kód: LU 340
Novinka
Neohodnotené
€54,90 / ks €45,75 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
3.6.2024

Kyselina hyalurónová s vysokou molekulovou hmotnosťou. Revolučný výživový doplnok na kĺby v pohodlnej tekutej forme bez nutnosti riedenia. Jediný zdroj čistej, vysokomolekulárnej kyseliny hyalurónovej vo forme perorálneho roztoku nielen na Slovensku, ale na celom svete.
Objem balenia: 340 ml
Výrobca: Bell International Labs, USA

Detailné informácie

Podrobný popis

LubriSyn HA+ je určený pre:
- ľudí s degeneratívnymi ochoreniami kĺbov
- ľudí po operáciach, pri rehabilitáciach a po úrazoch pohybového aparátu
- starších ľudí na zmiernenie príznakov spojených so zmenami počasia
- rekreačných a profesionálnych športovcov
- mládež vo fáze rastu

Prečo je Lubrisyn HA+ iný, dokonca revolučný doplnok stravy?
Lubrisyn HA+ je prvý perorálny doplnok stravy obsahujúci kyselinu hyalurónovú s vysokou molekulovou hmotnosťou na Slovensku. Lubrisyn HA+ je skutočne inovatívny a jedinečný doplnok stravy - jediný zdroj čistej, výlučne vysokomolekulárnej kyseliny hyalurónovej vo forme perorálneho roztoku nielen na Slovensku, ale na celom svete.

Aké sú zdroje kyseliny hyalurónovej?
Po dlhú dobu boli jediným zdrojom kyseliny hyalurónovej zvieratá (kohútie hrebene, žraločia chrupavka, kravské oči). Živočíšna kyselina hyalurónová má nízku molekulovú hmotnosť a je v podstate odpad odvádzaný telom, čím sa stáva neúčinným. Proces chemickej extrakcie je stále široko používaný a lacný spôsob získavania kyseliny hyalurónovej. Táto chemicky extrahovaná živočíšna kyselina má množstvo proteínových nečistôt a čo je najdôležitejšie, nemá vysokú molekulovú hmotnosť. 

Prečo je účinná len kyselina hyalurónová s vysokou molekulovou hmotnosťou?
Kyselina hyalurónová (HA) je dôležitým komponentom nášho tela a nachádza sa v celom organizme. Výskumy ukazujú, že účinná je len vysokomolekulárna kyselina hyalurónová s molekulovou hmotnosťou presahujúcou 800 kDa. Okrem toho je kyselina hyalurónová s vysokou molekulovou hmotnosťou modulátorom zápalovej odpovede regulovanej aktivitou makrofágov. To hrá kľúčovú úlohu pri liečbe osteoartritídy

Čo to znamená, že výrobok je bio-identický?
Termín bio-identický znamená, že synteticky vyrobená molekula (v tomto prípade molekula kyseliny hyalurónovej) má rovnakú veľkosť a chemické zloženie ako molekula, ktorú naše telo prirodzene produkuje a potrebuje.

Ako sa Lubrisyn HA+ vstrebáva?
Kyselina hyalurónová z prípravku Lubrisyn HA+ sa pri požití vstrebáva cez ústnu sliznicu a do tkanív sa dostáva primárne cez sieť lymfatických ciev.

Prečo je potrebné užívať vysokomolekulárnu kyselinu hyalurónovú každý deň?
Kyselina hyalurónová sa v našom tele neustále odbúrava. Každodenná suplementácia je veľmi dôležitá, ak chceme udržiavať primeranú hladinu kyseliny hyalurónovej v našom tele. Bez každodenného dopĺňania sa kvalita synoviálnej tekutiny postupne zhoršuje.

Prečo je Lubrisyn HA+ v tekutej forme?
Kvapalná forma prípravku je rozhodujúca, pretože ide o kyselinu s vysokou molekulovou hmotnosťou. Kyselina hyalurónová je stabilná iba v glycerínovom nosiči. Je to patentovaná forma, ktorú pri výrobe používajú Bell Laboratories zo Spojených štátov.

Môže sa Lubrisyn HA+ bezpečne používať s liekmi?
Áno, Lubrisyn HA+ je úplne prírodný produkt a možno ho bezpečne používať spolu s liekmi bez toho, aby spôsobili interakcie. Nezaťažuje obličky.

Aké vedľajšie účinky spôsobuje Lubrisyn HA+?
Po užití lieku Lubrisyn HA+ neboli zaznamenané žiadne vedľajšie účinky.

Užívanie:
Prvé dva týždne: 1 polievková lyžica (15 ml) raz denne
Následne: 2 čajové lyžičky (10 ml) raz denne
Pre lepšie vstrebávanie je najlepšie užiť aspoň 20 minút pred jedlom (pre dosiahnutie maximálneho efektu odporúčame pred prehltnutím nechať krátko pôsobiť v ústach). Prvé účinky sa prejavia po každodennom užívaní prípravku po dobu 7-10 dní.